Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha)
Hradčany v zimě, signováno vpravo dole tužkou J. Stretti - Zamponi, ve štočku signováno a datováno J. Stretti - Zamponi 1914, barevný lept/papír fixovaný na kartonu, 34,5 x 34,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Rudolf Schmidt *
- Wiener Wandspiegel mit dreiflammigen Kerzenhalter,
- gestempelt/Briefstück - Kl. Partie D. Feldpost WK II u.a. mit Nr. 12 Briefstück,